ВО "Свобода"

ENG

5 березня 2017
Ігоря Сабія переобрано головою Київської обласної організації ВО "Свобода"
Ігоря Сабія переобрано головою Київської обласної організації ВО "Свобода"

5 березня 2017 року в Києві відбулася ХХ звітно-виборча конференція Київської обласної організації ВО "Свобода". У заході взяли участь лідер "Свободи" Олег Тягнибок, голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій та народний депутат України свободівець Олександр Марченко.

За традицією, на початку Ігор Сабій назвав імена свободівців, які загинули на Майдані та у горнилі московсько-української війни. Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв.

На конференції виступив очільник "Свободи" Олег Тягнибок. Він окреслив суспільно-політичну ситуацію в країні та виклики, що нині стоять перед партією та Україною в цілому.

"В українському уряді й парламенті засіла влада бариг і зрадників. Народ душать шаленими тарифами та цінами, підприємців ‒ податками та перевірками. У той же час, після трьох років війни Росія ‒ досі основний торговельний партнер України. Процвітає контрабанда й торгівля з окупованими територіями. Ще 2015 року депутат від "Свободи" Юрій Левченко зареєстрував законопроєкт про заборону торгівлі з окупантом. Але в парламенті і не збираються ухвалювати цей надважливий документ, як і решту законодавчих ініціятив "Свободи". Натомість, плодять альтернативні законопроєкти. Яскравий приклад ‒ це ситуація із законом про мову. Після реєстрації "Свободою" свого варіянту законопроєкту замість того, щоби винести його на розгляд у сесійну залу, ліберали реєструють ще два альтернативні проєкти. Точно таким шляхом влада лібералізувала свободівський законопроєкт про люстрацію, фактично проваливши очищення влади", ‒ заявив Олег Тягнибок.

Олександр Марченко доповів про роботу депутатської групи ВО "Свобода" у Верховній Раді.

Перед делегатами конференції виступив Ігор Сабій зі звітом про виконану роботу за дворічний період перебування на посаді.

Після схвальних відгуків голови партії та присутніх відбулася процедура переобрання очільника свободівців Київщини. Націоналісти одностайно доручили керівництво обласною організацією Ігорю Сабію. Разом з тим делегати затвердили новий склад комітету Київської обласної організації ВО "Свобода". Також націоналісти розглянули організаційні питання та намітили плани на майбутнє.

Захід завершився виконанням національного славня.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"