ВО "Свобода"

ENG

10 лютого 2017
Депутати-націоналісти домоглися надання приміщення для відкриття медзакладу
Депутати-націоналісти домоглися надання приміщення для відкриття медзакладу

10 лютого 2017 року відбулася сесія Рокитнянської районної ради, на якій депутати одностайно підтримали звернення представника "Свободи" Віталія Бурого. Депутатське звернення стосувалося передачі приміщення із комунальної власности району до громади села Запруддя.

"До мене звернулися громада села Запруддя щодо відкриття аптеки, яка раніше функціонувала в селі Запруддя в будівлі, що належить рокитнянській центральні аптеці №12. Після розгляду питання в цьому приміщенні буде відкрито сільську аптеку та перенесено туди фельдшерсько-акушерський пункт", ‒ прокоментував автор звернення.

З ініціятиви депутата районної ради, голови Рокитнянської районної організації ВО "Свобода" Павла Голика розроблене та одностайно затверджене нове положення про призначення керівників комунальних закладів району, яке суттєво розширило права районної ради та урізало права районної адміністрації.

Депутати фракції ВО "Свобода" не підтримали План соціяльно-економічного розвитку району, який не містив конкретних заходів та цифр, а є лише набором загальних фраз та висловів у совєцьких традиціях. Також фракція не голосувала б'юджетні питання.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"