ВО "Свобода"

ENG

3 лютого 2017
З ініціятиви Юрія Коваленка Васильківська міськрада звернулася до центральних органів влади з вимогою не скорочувати стипендій студентам
З ініціятиви Юрія Коваленка Васильківська міськрада звернулася до центральних органів влади з вимогою не скорочувати стипендій студентам

3 лютого 2017 року відбулася чергова сесія Васильківської міської ради Київської области. Серед порядку денного сесії був депутатський запит голови фракції ВО "Свобода" у Васильківській міській раді, у якому пропонувалося звернутися до Голови Верховної Ради України, до усіх голів фракцій та депутатських груп у Верховній Раді України, до Прем'єр-міністра України та до Президента України з вимогою скасувати зміни до Закону України "Про вищу освіту" та до Постанови Кабінету Міністрів України № 882 "Питання стипендіального забезпечення", завдяки яким більш ніж вдвічі скорочені виплати стипендій для студентів по всій Україні.

Свободівець Юрій Коваленко з трибуни міської ради розповів про основні зміни у законодавстві щодо виплати стипендій, після чого відбулося голосування, під час якого депутати майже одностайно підтримали запит свободівця. Проти цього проголосували двоє обранців з "Народної партії України" та один депутат від "Опозиційного блоку".

"Жодна провідна країна не економить на двох царинах ‒ науці та обороні. Розвиток України, яка перебуває у стані неоголошеної війни з Росією, напряму залежить від прогресу освіти й науки та від зміцнення обороноздатности країни. Скорочення видатків на освіту, зокрема на студентські стипендії, є кроком до унеможливлення проживання та навчання в Україні великої кількости молодих українців і поштовхом до чергової хвилі інтелектуальної міграції, а також стихійних соціяльних протестів, студентських бунтів та страйків. Українське студентство вже довело свою державобудівну й суспільно прогресивну роль, адже саме студенти стали двигуном позитивних зрушень під час Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції гідности. Тисячі студентів спільно з народом несуть на собі тягар війни, займаючись волонтерством й добровільно захищаючи Україну на фронті", ‒ йшлося у зверненні націоналіста.

Відео з заходу:

youtube.com.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"