ВО "Свобода"

ENG

9 лютого 2017
Баришівська "Свобода" ініціювала низку важливих рішень, зокрема розірвання дипломатичних відносин з агресором
Баришівська "Свобода" ініціювала низку важливих рішень, зокрема розірвання дипломатичних відносин з агресором

9 лютого 2017 року відбулася сесія Баришівської районної ради, на якій фракція ВО "Свобода" проголосувала проти б'юджетних питань, а також не підтримала звіт голови РДА.

На засіданні свободівці виступили й проти створення так званих опорних навчальних закладів і закриття дитячого садочка. "Це питання не на часі. Створення опорних шкіл і відповідно реорганізація инших шкільних і дошкільних закладів у філіяли призведе до спрощення процедури їх ліквідації", ‒ заявив голова націоналістичної фракції Сергій Калішук.

На сесії розглядали звернення до керівництва держави про припинення торгівлі з окупованими територіями. Фракція "Свободи" внесла доповнення до цього звернення, а саме: запровадити військовий стан на території Донецької та Луганської областей, а також розірвати дипломатичні відносини з агресором.

Пропозиція була підтримана одностайно.

"Фракція "Свободи" перебуває в опозиції до чинної влади, бо влада довела власну нездатність проводити необхідні реформи, бороти корупцію. Життя українців тільки погіршується, той, хто голосує за б'юджетні та програмні питання, своїми голосуваннями підтримують режим", ‒ зазначив Сергій Калішук наприкінці засідання сесії.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"