ВО "Свобода"

ENG

9 лютого 2017
У Броварах оголошено конкурс на кращий пам'ятник Степану Бандері
У Броварах оголошено конкурс на кращий пам'ятник Степану Бандері

9 лютого 2017 року розпорядженням міського голови оголошено конкурс на кращий проект пам'ятного знаку Степану Бандері у місті Бровари.

Відповідне розпорядження ‒ це наслідок активної роботи Броварської міської організації ВО "Свобода". Місцеві націоналісти провели низку заходів задля втілення ідеї в життя. Конкурс оголошений на підставі Постанови Верховної Ради України "Про увіковічення пам'яті Героїв України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України".

"Свобода" ініціювала процес встановлення пам'ятного знаку Бандері ще у грудні минулого року. На даний момент організація має намір подати на конкурс свого проєктанта. Варіянтів місця розташування меморіялу передбачено два: біля МКЦ "Прометей" або біля будівлі Броварської міської ради. Також пропонуємо всім охочим взяти участь у конкурсі на найкращий пам'ятний знак", ‒ прокоментував Олег Шевчук, депутат міської ради та голова місцевої "Свободи".

Додамо, що ескізи пам'ятного знаку потрібно надсилати на електронні адреси управління містобудування та архітектури Броварської міської ради (arhitektura_brovary@ukr.net, 26425903@mail.gov.ua), Броварської міської ради (info@brovary-rada.gov.ua) або на поштову адресу з позначкою "На конкурс" (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кім. 412). Прийом ескізів на відкритий конкурс прийматимуть з 13 лютого по 15 березня 2017 року. За вимогами конкурсу, пам'ятник повинен відображати постать Степана Бандери. Забороняється використання символіки політичних партій та громадських об'єднань, але дозволяється застосовування державної символіки. До меморіялу мають бути передбачені вільні підходи, благоустрій навколо нього, а також можливість освітлення.

Подані пропозиції розглядатиме конкурсна комісія.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"