ВО "Свобода"

ENG

14 липня
Свободівці Богуславщини приєдналися до акції на підтримку бранців Кремля
Свободівці Богуславщини приєдналися до акції на підтримку бранців Кремля

14 липня 2018 року у сквері навпроти міської ради м. Богуслав на Київщині активісти ВО "Свобода" долучилися до акції на підтримку бранців Кремля. Захід відбувся напередодні зустрічі президентів Трампа і Путіна в Гельсінкі, щоб нагадати американському лідеру, про що варто говорити, а саме: про звільнення Олега Сенцова та інших 69 українських громадян, викрадених та позбавлених волі російськими окупантами за те, що не зрадили Батьківщині.

Подібний захід відбувся в інших містах України, Німеччини, Франції, США, Бельгії, Польщі, Литви, Латвії, Великобританії, Канади, Росії, Ірландії, Норвегії, Чехії, Болгарії, Фінляндії (близько 70 міст світу).

Свободівці разом із прихильниками та небайдужими жителями Богуславщини поставили театральну сценку, заспівали одну із улюблених пісень ув'язненого українського режисера Олега Сенцова та зробили світлини із плакатами для поширення в засобах масової інформації.

"Виходячи сьогодні на підтримку звільнення українських заручників у Росії, ми, на жаль, забуваємо, що в нашій державі при цій нікчемній антинародній владі в тюрмах сидять сотні патріотів, яких тримають без пред'явлених звинувачень і доказів. І до тих пір, поки ми не викинемо із владних крісел цих нікчем, ситуація із нашими в'язнями як в Україні, так і в Росії не зміниться", - зазначив заступник голови Богуславської міської організації ВО "Свобода" Олег Боярчук.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"