ВО "Свобода"

ENG

16 травня
Богдан Мельничук: Терор проти ірпінців під проводом "Нових облич"
Богдан Мельничук: Терор проти ірпінців під проводом "Нових облич"

Варварська забудова Ірпеня під протекторатом "Нових облич" призвела до катастрофічного погіршення екологічної, демографічної та соціальної ситуації в регіоні.

Лише за три роки "царювання" Карплюка з прикормленою більшістю в міській раді та виконкомі було здано близько мільйона квадратних метрів житла, фактично вдвічі збільшено кількість населення, не збудовано жодної нової школи й лише два дитсадка, не обидва з яких працюють. Як результат ‒ суттєві зменшення рівня народжуваності, зростання захворюваності та кількості інвалідів серед дітей.

Щоб не бути голослівним: рівень дитячих захворювань 2017 року, порівняно з 2016-м, зріс на 4.2%. І це в регіоні, до якого колись з'їжджалися люди з усіх усюд, щоби поновити здоров'я!

На початок року на обліку було 414 дітей з інвалідністю, з них тільки в 2017 році взято на облік 55 осіб. А це 13% від всіх хворих. Не приведи Господи, але такими темпами ми станемо попереду планети не лише за кількістю нашвидкуруч зляпаних із найдешевших матеріалів будинків, але й за кількістю невиліковно хворих дітей.

А що ж наша влада, яка перед виборами обіцяла пивні ріки і молочні джерела? З нею все добре - не сплять, не їдять, а все про народ думають! Із найграндіозніших задумок на цей рік, "з метою покращення медичного обслуговування дітей регіону", планують ліквідувати дитячу лікарню на Давидчука, а територію забудувати багатоповерхівками. А щоб, як кажуть, двічі не вставати - заодно знищити всі рекреаційні зони в районі БТР. Тобто вирубати і забудувати приблизно два десятки гектарів лісу на територіях колишніх таборів і баз відпочинку, до деяких уже й воду провели. Так що наміри цілком серйозні. А щоб вистачило грошей на "вишивані" тротуари до новобудов, пустили під ніж усі дитячі програми.

26 квітня цього року Ірпінська міськрада затвердила рішення "Про внесення змін до міської програми "Діти Приірпіння" на 2016-2018 роки і в частині плану видатків на реалізацію програми з місцевого бюджету проводить заміни сум:

2016 рік - з 1 млн.850 тис. грн. - на 68, 6 тис. грн.

2017 рік ‒ з 1 млн. 55 тис. грн. ‒ на 0 грн.

А на 2018 рік планує безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів всього на 250 тис.грн. і 0 грн. на безоплатне забезпечення дітей-інвалідів технічними засобами на підставі медичного висновку.

Варто зазначити, що черговими змінами до міської комплексної програми "Турбота" на 2016-2020 рр. тільки аж на 2019 рік передбачається надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним та одиноким матерям, малозабезпеченим сім'ям, що знаходяться у кризі та перебувають під соціальним супроводом, аж 80 тис. грн. і одночасно зменшують надання матеріальної допомоги громадянам в 2018 році на 403 тис. грн.

Інакше як терором проти ірпінців це важко назвати. Але їм начхати на всіх разом і кожного окремо. Карплюківці поспішають до завершення терміну владарювання вкрасти ще більше і з нажитим порозбігатися світами. Думаєте, просто так Карплюк затіяв бізнес у Польщі і організував "хатинку" під її столицею? Нам з вами залишить випалену землю, а сам чкурне у правічні ліси під Варшавою, де за одне зрубане дерево можна до цюпи сісти. І буде йому там щастя, а нам з вами - Нью-Троєщина замість колись курортного Ірпеня.

Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО "Свобода"