ВО "Свобода"

ENG

31 березня
Олександр Однороманенко: "Свобода" проти забудов зелених зон у Вишневому
Олександр Однороманенко: "Свобода" проти забудов зелених зон у Вишневому

31 березня 2018 року активісти на чолі з заступником голови Київської обласної організації ВО "Свобода" Олександром Однороманенком, головою Вишневої міської організації Олександром Головнею та очільником Києво-Святошинської районної організації Олександром Кириченком взяли участь в акції проти забудови парку у м. Вишневе.

Ще в 2007 році Вишнівська міська рада дала в оренду земельну розміром 10, 2 га одній з компаній під спорудження багатоповерхових будинків. Роботи там довгий час не розпочинали. Чинна каденція депутатського корпусу затвердила новий генеральний план міста, де на цій ділянці зелена зона ‒ парк. Але бравий забудовник раптово з'явився та розпочав будівництво. Громада та депутатський корпус виступили проти такого нахабства.

"Ми завжди відстоюємо думку та позицію громади. Тільки люди мають право вирішувати, як буде розвиватися наше місто і що будуть зводити на землях, які належать громаді. А ми, депутати, обрані людьми, зобов'язані відстоювати їхню думку і позицію", ‒ підсумував Олександр Однороманенко.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"