ВО "Свобода"

ENG

1 березня
Ігор Сабій: "Свобода" і "Батьківщина" ініціювали створення на Київщині програми підтримки малозахищених осіб
Ігор Сабій: "Свобода" і "Батьківщина" ініціювали створення на Київщині програми підтримки малозахищених осіб

1 березня 2018 року перед початком позачергової сесії Київської обласної ради фракції "Батьківщини" та ВО "Свобода" виголосили спільну заяву.

Подаємо текст заяви:

"Уперше за часів незалежності України відсоток освоєння коштів обласного бюджету при виконанні обласних програм за 2017 рік становить рекордно низький показник ‒ 45%, а перехідні залишки у Київській області ‒ майже 5 млрд. грн.

Президентські призначенці в Київській обласній адміністрації стали чи не найгіршим прикладом реалізації місцевих програм в країні. Відтак, ми ‒ депутати партії Юлії Тимошенко ‒ "Батьківщина" та фракції "ВО "Свобода" у місцевих радах всіх рівнів Київської області, не допустимо закриття шкіл, дитсадків, ФАПів, лікарень. Ми не піднімаємо тарифи.

Натомість ми ініціюємо створення комплексної місцевої програми зі співфінансуванням із обласного бюджету підтримки найменш захищених людей ‒ пенсіонерів, кількість яких на Київщині більше 400 тис. осіб, ветеранів УПА, ветеранів АТО, окрім цього дана програма буде направлена на забезпечення гідного медичного обслуговування, фінансову підтримку медичного персоналу Київщини, адресну допомогу онкохворим та людям, які перенесли інфаркт та/або інсульт.

Ми глибоко переконані, що всі вільні залишки бюджету треба негайно спрямувати на втілення програми адресної допомоги в розмірі 1 тисяча гривень щомісячно для підтримки пенсіонерів ‒ людей, які все життя працювали на розбудову України, а державна пенсійна реформа перетворила їх на жебраків.

Для нас це буде основним пріоритетом діяльності. Тому ми закликаємо депутатів усіх рівнів об'єднатися і прийняти єдине справедливе рішення, а кошти всіх місцевих бюджетів направити на підтримку пенсіонерів.

Для "Батьківщини" та "ВО "Свобода" пріоритетом завжди були, є і будуть соціальні гарантії для населення. Тож ми розпочинаємо створення "Національної платформи" захисту та збереження країни та її людей".

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"