ВО "Свобода"

ENG

1 лютого
Олександр Однороманенко: Співпраця депутатів різного рівня ‒ запорука розвитку громади
Олександр Однороманенко: Співпраця депутатів різного рівня ‒ запорука розвитку громади

У місті Вишневому Києво-Святошинського району завдяки співпраці місцевих та районних депутатів від ВО "Свобода" вдалося обладнати дитячий майданчик.

"За наявні кошти ми зробили новий дитячий майданчик на окрузі депутата нашої фракції Юлії Ткаченко. Було демонтовано старе обладнання, а замість нього встановлено багатофункціональну шведську стінку, карусель, гойдалки та лавочку. Наступного разу гроші вже використаємо на иншому окрузі одного з наших колег. Тепер задоволена малеча гратиметься на сучасному майданчику, про який так довго мріяла. А батьки задоволені та вдячні депутатам за проявлену увагу", ‒ зауважив Олександр Головня, голова фракції ВО "Свобода" у Вишневій міській раді.

Депутати Вишневої міської ради від ВО "Свобода" завжди відгукуються на пропозиції та прохання своїх виборців. Вони й самі завжди уважно стежать за станом територій своїх округів, потребами його мешканців.

"Дякую депутатам фракції та її голові Олександрові Головні за активну позицію та за добросовісну роботу на окрузі. Я переконаний, що разом ми зможемо ще багато зробити для розвитку міста Вишневе та його жителів", ‒ підсумував свободівець Олександр Однороманенко, заступник голови Києво-Святошинської районної ради.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"