ВО "Свобода"

ENG

12 вересня 2017
Богдан Мельничук: Ірпінська підпільна міськрада замітає сліди
Богдан Мельничук: Ірпінська підпільна міськрада замітає сліди

30 серпня 2017 року о 7 ранку, ховаючись у ранкових сутінках, представники "Нових облич" прокралися у будівлю міської ради, аби підпільно провести позачергову сесію. "Ненадійних" депутатів від инших політсил не запрошували. Питання надважливе для цієї організованої групи дерибанщиків ‒ взяття на поруки першого заступника міського голови Христюка, якому напередодні оголосили підозру про скоєння цілої низки корупційних злодіянь.

5 вересня дресировані члени виконкому, можливо за проханням міського голови Карплюка, також ухвалили рішення на захист Дмитра Христюка, щоб його не відсторонили від займаної посади і не арештували.

Чергова сесія міськради мала відбутися 7 вересня о 10:00, але відбулася на дві години раніше. При мінімальній необхідній для ухвалення рішень кількості надійних "багнетів" від "Нових облич" і пов'язаних з ними у справі розкрадання міського б'юджету запроданців (18 + міський голова), менш ніж за годину "проштампували" близько сотні рішень! Бо смаженим запахло не лише Христюку. Підозру вже вручили і самому Карплюку та його заступниці Михальченко, тож плювати на закони і регламенти ‒ швидше кінці у воду!

Чого лише варте питання №12 порядку денного "Про корегування вартості об'єктів капітального будівництва". Тільки за цим рішенням ховається розкрадання коштів з міського б'юджету в понад 1 700 000 гривень. Як приклад, під час капітального ремонту дороги по вул. Личака по договорах №554, 708 та 710 від 9.12.2016 року виконавцю "випадково" переплатили пів мільйона гривень.

По вул. Натана Рибака, за капітальний ремонт дороги з тротуарами відзвітували ще в 2016 році ‒ скорегували фактичні витрати на 661 тис. грн. Під час реконструкції центрального міського стадіону по вул. Соборній 183 ‒ переплатили 364 тис. грн. Навіть при будівництві дитячого майданчику на міському стадіоні фактичні витрати були завищені на 3191, 28 грн.

На засіданні депутатської комісії житлово-комунального господарства я намагався з'ясувати, як це сталось, хто підписував акти виконаних робіт, але мені пояснили, що ця особа, нібито, вже звільнилась.

Хочу нагадати, що припинення трудової угоди не звільняє від юридичної відповідальности, яку також несе керівник підписанта актів виконаних робіт, цьому випадку ‒ директор КП "Іпріньжитлоінвестбуд" пан Дворніков, у підпорядкуванні якого був той диверсант-шкідник, і міський голова ‒ підписант платіжних доручень.

Не заздрю працівникам правоохоронних органів, яким доведеться вивчити сотні договорів на виконання реконструкцій, ремонтних та будівельних робіт і з'ясувати, скільки ж коштів виведено з міського б'юджету шахрайським способом за три роки головування Володимира Карплюка.

Сподіваємося, що вони це зроблять. І не здивуюся, коли почую, що "Нові обличчя" провели чергову підпільну сесію десь серед лісу у схроні. Ой, даремно вони його так старанно вирубували. Ще ж відомий "еколог" Степан Хмара попереджував: "Брати українці, бережіть ліс! Він вам ще знадобиться!".

Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО "Свобода"