ВО "Свобода"

ENG

15 грудня 2016
Сергій Калішук: Досить владі займатися мародерством!
Сергій Калішук: Досить владі займатися мародерством!

15 грудня 2016 року відбулася сесія Баришівської районної ради Київської области. Фракція "Свободи" одностайно не голосувала за б'юджетні та пов'язані з посадовими призначеннями представників від БПП питання. Націоналісти аргументували свою позицію наявністю в рішеннях корупційної складової.

Перед сесією було проведено засідання президії райради. Слово на ній взяв голова фракції ВО "Свобода" Сергій Калішук. Він наголосив, що відповідальність за корупцію перш за все лежить на керівництві держави.

"Кожного дня з масмедія лунають звинувачення, що корупцію в державі очолюють Президент Порошенко і прем'єр Гройсман, але чи хтось чув про позови на захист честі і гідності з боку цих осіб? А е-декларації - гори готівки - як підтвердження корупції. А Нацбанк? А пряме звинувачення в бік Яценюка про крадіжку 7 млрд. грн., яке закінчилося відставкою Гордієнка? А корупція на митниці, розкрадання через тендери, енергетичний комплекс? І так далі.

Кожен день перебування при владі режиму Порошенка завдає нації мільярдних збитків. Поки не буде політичної волі вищого керівництва держави, доти і буде безкарність, хабарництво, здирництво. Підраховано, що подолання корупції в перші ж роки збільшує б'юджет держави в 4-5 разів, а дитяча смертність зменшується на 85%. Корупція не тільки позбавляє майбутнього українців, а ще й вбиває наших дітей. Половина зароблених українцями грошей крадуться, а половина з тих, що залишилися, перебувають у тіні. Разом це і складає 3/4!" - зазначив депутат.

Свободівець закликав керівників району задуматися: чи далі допомагати владі займатись мародерством, чи намагатись змінити життя українців шляхом повного очищення і перезавантаження всіх гілок влади.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"