ВО "Свобода"

ENG

10 листопада 2015
Богдан Мельничук: "Нові обличчя" ірпінського виконкому приступили до "покращення" міста
Богдан Мельничук: "Нові обличчя" ірпінського виконкому приступили до "покращення" міста

10 листопада 2015 року відбулося перше робоче засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Дива не трапилося. Виконком, керований залізною рукою "батька" всіх "дерибанщиків" Ірпеня Вована-67 (загальновідоме псевдо міського голови Володимира Карплюка), підтвердив рішучість не відходити від обраного курсу на перетворення колись зеленого міста у рай для забудовників ‒ кам'яні джунглі.

До початку засідання порядок денний ніхто в очі не бачив, але в порівнянні з тим, що відбувалося далі, це дрібничка, про яку навіть згадувати незручно.

Почали по-дорослому ‒ із надання містобудівних умов на забудову земельної ділянки в Ірпені по вул. Ломоносова, 28. З пояснень Карплюка ‒ це невеличкий гуртожиток. Однак не відомо, чи не перетвориться він у 16-поверхового монстра. Взяти для прикладу хоча б будівництво у приватному секторі по вул. Соборній, 126 ‒ навпроти парку "Дубки". Мали звести 4 поверхи. По факту заледве застопорилися на 10.

Далі "дресировані голосувальники" взялися за "реальні справи". Усе, що перед виборами з помпою відкривалося, вводилося в експлуатацію і приписувалося особистому адміністративному генію міського голови, зараз треба реально, а не на рекламній дошці, доводити до пуття. Так, була затверджена проектно-кошторисна документація більш ніж на 20 млн грн проекту "Будівництва дошкільного навчального закладу на 75 місць за адресою м. Ірпінь, вул. 9 Лінія, 4-а". Це той, широко розрекламований, садочок "Бджілка", який для піару вже відкривали і, навіть, пайову участь забудовнику зарахували на 8 млн з "хвостиком". Лише сьогодні отримали проектно-кошторисну документацію тротуари по вул. Полтавській, капітальний ремонт яких було проведено ще пів року тому (від вул. 6 Лінія до вул. Н.Рибака).

Лише цих два пункти "тягнуть" на солідні кримінальні справи. А таких було аж 10! І всі вони стосувалися злочинної діяльності сумнозвісного комунального підприємства "Ірпіньжитлоінвестбуд". Цей флагман будівельної індустрії міста ще не звів жодного будинку, а слугує лише транзитним підприємством у корупційній схемі передачі громадської землі приватним забудовникам та "освоєнні" міського б'юджету.

Дійсно, дива не трапилося. І "Нові обличчя" із ще більшим запалом взялися до пограбування не лише нас з вами, а ще й ненароджених наших дітей та внуків. Це плата за безвідповідальність та віру в передвиборчий популізм. А були всі шанси змінити ситуацію! Але маємо те, що маємо. І це лише початок. На жаль.

Богдан Мельничук, голова Ірпінської міської організації ВО "Свобода", депутат міської ради