ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2016
Валентина Парчук: Влада мусить рахуватися із думкою громади
Валентина Парчук: Влада мусить рахуватися із думкою громади

17 березня 2016 року депутат міської ради Вишгорода від ВО "Свобода Валентина Парчук взяла участь у засідання виконавчого комітету міськради. Одним із важливих питань, які розглядалися на засіданні, було рішення "Про затвердження схем прибирання та тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій".

У своєму виступі новий Голова КПЖ і КГ А. Радівіловська наголосила на необхідності затвердити нові тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, оскільки були проведені громадські слухання, опитування мешканців, а кошторис складався відкрито з урахуванням всіх пропозицій. Виявилось, що лише 65% мешканців будинків дали свою згоду. З цього приводу депутат від ВО "Свобода" Валентина Парчук зауважила, що не можна поспішати з ухваленням такого важливого для багатьох верств населення рішення в той час, коли 35%, а це 25 житлових будинків, по суті не дали свою згоду. "Не врахувавши думку усіх вишгородців і не вислухавши їхні пропозиції виконком не повинен затверджувати нові тарифи", - зазначила свободівка. У результаті розгляд і затвердження нових тарифів виконкомом міської ради таки переніс на 1 квітня 2016 року. За пропозицією свободівки за цей час депутати міської ради разом із працівниками КПЖ і КГ м. Вишгорода мають попрацювати на місцях, у своїх округах, опитати і врахувати всі можливі пропозиції з цього питання.

Бурхливу дискусію викликало також звернення Валентини Парчук до членів виконавчого комітету з приводу перегляду ухваленого 17 грудня 2015 року рішення № 297 "Про встановлення вартості ритуальних послуг у м. Вишгороді". Адже згідно з цим рішенням вартість, наприклад, "копання ями" складає 1721 грн. Депутат наголосила про необхідність повернутися до цього питання і ще раз переглянути кошторис і доцільність встановлення таких розцінок.

Націоналістка написала заяву на ім'я міського голови з проханням винести питання скасування рішення виконавчого комітету № 297 від 17 грудня 2015 р. на засідання сесії Вишгородської міської ради, яке відбудеться 25 березня 2016 р.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"