ВО "Свобода"

ENG

11 березня 2016
Ігор Сабій: Перш ніж перейматися за сирійців, необхідно розв'язати проблеми українських переселенців
Ігор Сабій: Перш ніж перейматися за сирійців, необхідно розв'язати проблеми українських переселенців

11 березня 2016 року голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Сабій відвідав зустріч міграційної служби із громадою Яготина з приводу розміщення у місті сірійських біженців.

Яготинці виявилися небайдужими щодо того, хто завтра може стати їхніми сусідами, тому на захід зібралося більше ніж півтисячі містян.

"За підтримки фракції ВО "Свобода" Київська облрада ухвалила звернення до Президента, уряду, Верховної Ради та Міграційної служби щодо неприпустимости розселення в Яготині сирійських біженців та з вимогою передати побудований за б'юджетні кошти центр українським біженцям, яких в Україні є майже два мільйони. Подібні центри вже є у Закарпатській та Одеській областях, але заповнені тільки на 70 відсотків. Інвестицій, які щедро обіцяли місту перед запуском в експлуатацію, ніхто досі не бачив", - поінформував громаду очільник обласної "Свободи".

На зборах виступив громадянин Швеції з міста Мальме. Він розповів, що у їхньому місті з 300 тисяч жителів уже 51 відсоток - нешведи. За його словами, ці зайди працювати не хочуть, а відверто заявляють, що їх цікавлять лише шведські гроші та шведські жінки.

Перед громадою виступила і представниця Міграційної служби. Вона почала розповідати про те, що нібито вже були якісь громадські слухання і громада давала згоду на будівництво, про те, як герої Небесної сотні вмирали за якісь "европейські цінності", про "сльози дітей" і "зобов'язання перед Европою". На запитання, де вона була під час Майдану і хто обітре сльози українським дітям, чиновниця відповісти не змогла та свій виступ закінчила під свист і вигуки "Ганьба!".

Збори громади висловилися категорично проти розселення на території Яготина чужоземних біженців.

17 березня має відбутися сесія Яготинської міської, а 22 березня - районної ради з цього питання. Громада налаштована рішуче боротися за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"