ВО "Свобода"

ENG

1 лютого 2016
Євген Чубук: Чиновники свідомо занижують середні показники щодо рівня захворюваності в області
Євген Чубук: Чиновники свідомо занижують середні показники щодо рівня захворюваності в області

У Київській області оголошено надзвичайну ситуацію у зв'язку із поширенням захворювань на грип та ГРВІ.

"У зв'язку з перевищенням порогового рівня захворювання людей на грип і ГРВІ в 1, 5 рази більше одного тижня в Баришівському, Богуславському, Білоцерківському, Іванківському, Ставищанському, Таращанському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Миронівському, Яготинському районах области та в місті Біла Церква, в Київському регіоні оголошена надзвичайна ситуація регіонального рівня", - йдеться в повідомленні прес-служби Київської ОДА.

За підсумками минулого тижня в Київській області захворіли на грип та ГРВІ 30 947 осіб.

Нагадаємо, що 28 січня на засіданні Київської обласної ради про стан епідеміологічної ситуації на Київщині доповів заступник голови Київоблдержадміністрації Олег Корбан. Депутати з ініціятиви ВО "Свобода" визнали незадовільною роботу КОДА щодо вжитих профілактичних заходів для мінімізації захворюваности на грип та ГРВІ.

На думку депутата облради від ВО "Свобода" Євгена Чубука, облдержадміністрація подала інформацію, яка не відповідає дійсності. Відповідно до статистичної інформації щодо стану епідеміологічної ситуації, з якою ознайомили депутатів облради, у всіх районах навколо Згурівського значно перевищений епідпоріг, а в Згурівці все в нормі.

"Так, у Яготинському районі епідпоріг перевищено на 101, 4%, у Переяслав-Хмельницькому - на 47, 8%, в Баришівському - аж на 182, 1%. У Згурівському районі епідемпоріг перевищений на цілих -0, 2%. Тобто взагалі не перевищений, він мінусовий! Виходить, що навколо всі хворіють, а у Згурівці ні, у нас унікальна ситуація", - прокоментував депутат.

"Подивившись на статистику стає зрозуміло, що "все нормально" у віддалених районах, які не потрапляють на очі. Епідпоріг перевищений по мінімуму або взагалі мінусовий саме у таких районах, як Згурівський, Кагарлицький, Поліський і т.д.", - заявив свободівець зі Згурівщини.

На думку Євгена Чубука, за рахунок заниження статистики у деяких віддалених районах обласним чиновникам вдалося занизити середні показники щодо рівня захворюваности в області.

"Виходить непогана середня температура по лікарні: епідемпоріг у Київській області перевищено на 42, 4%", - підсумував націоналіст.

Зрештою, карантин оголосили не у всіх районах Київщини, що спровокувало ще більше поширення епідемії. Свою позицію депутат озвучив заступнику губернатора прямо на сесії, на що останній пообіцяв відреагувати, перевірити інформацію та доповісти.

Прес-служба Київської обласної організації ВО "Свобода"